O firmie

HMSystem to nowoczesna firma z bogatym doświadczeniem w zakresie outsourcingu pracowniczego

HM System to nowoczesna firma z bogatym doświadczeniem w zakresie outsourcingu pracowniczego. To, co wyróżnia ją na rynku, to bez wątpienia profesjonalizm na najwyższym poziomie, rzetelność w zakresie świadczonych usług, zgrany i kompetentny zespół pracowników, a także elastyczne podejście do potrzeb i wymagań Klienta. Działamy od 2007 roku jako agencja pracy tymczasowej, zapewniając profesjonalne i kompleksowe pośrednictwo pracy.

Na przestrzeni ostatnich lat współpracowaliśmy z ponad 250 firmami o różnorodnym profilu działalności, m.in. logistyka i gospodarka magazynowa, zakłady produkcyjne i przetwórstwa, jednostki administracji państwowej itd. Zatrudniamy ponad 1500 pracowników świadczących pracę na różnych stanowiskach.

Obszar naszej działalności z roku na rok powiększa się. Współpracujemy z firmami w województwach: podlaskim, warmińsko – mazurskim, mazowieckim i lubelskim. Niejednokrotnie efektywnie podejmowaliśmy współpracę z klientami zagranicznymi.

Aktualnie HM System specjalizuje się w profesjonalnym świadczeniu usług i pośrednictwie pracy na dwóch płaszczyznach, tj.:
Outsorcing pracowniczy
Usługi porządkowo-czystościowe

Zasięg

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

podlaskie
warmińsko - mazurskie
mazowieckie
lubelskie
kujawsko - pomorskie
wielkopolskie
łódzkie

Na zlecenie kontrahentów wykonujemy wszelkiego rodzaju czynności. Lata doświadczenia udowodniły, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a każde kolejne zlecenie może być nie tylko nowym wyzwaniem, ale również cennym doświadczeniem.

Dzięki doświadczonej kadrze menagerów, którzy nieustannie pogłębiają swoją wiedzę w zakresie świadczonych przez firmę HM System usług, gwarantujemy obsługę kontrahentów na najwyższym poziomie.

Nasi klienci: